O SPOLEČNOSTI L'ORÉAL

Společnost L’Oréal se věnuje kráse – kosmetickému průmyslu již více než 105 let. Unikátní portfolio čítá 32 mezinárodních, vzájemně se doplňujících značek, z nichž celkem 25 si mohou koupit
i zákazníci v Čechách. Celá skupina vygenerovala v roce 2015 obrat ve výši 25,3 miliard eur a po celém světě zaměstnává 82 900 lidí. Jako přední světová kosmetická společnost je L’Oréal přítomen ve všech distribučních sítích: masový trh, obchodní domy, lékárny a drogérie, kadeřnické salony a parfumerie.

Výzkum, inovace a specializovaný výzkumný tým složený z 3 870 lidí, který pracuje na plnění kosmetických tužeb po celém světe a na přilákání další miliardy nových zákazníků, jsou jádrem strategií skupiny L’Oréal. „Sharing beauty with all“ je celosvětový závazek udržitelnosti, který stanovil velmi ambiciózní cíle pro udržitelný rozvoj napříč hodnotovým systémem celé skupiny pro rok 2020.

Kosmetika je pro nás součástí neustálého hledání krásy. Je to forma sebevyjádření, součást společenského života, každodenní potřeba jistoty a setkávání s ostatními. Účinnost našich produktů vychází z důkladného výzkumu, jsme oddaní inovaci, bezpečnosti a nejvyšší spolehlivosti. Základem naší práce je respekt k rozmanitosti a schopnost spojit individuální různorodost
s pestrostí našich produktů a značek.

Náš úspěch je dlouhodobý, vždy se řídíme etickými standardy a zachováváme si intenzivní smysl pro zodpovědnost vůči společnosti jako celku.

Více informací najdete na oficiálních stránkách společnosti L‘ORÉAL www.loreal.com.